O MNIE

O MNIE

KILKA SŁÓW O MNIE

No właśnie czas się poznać 🙂

Ja i Kinga aktywnie na spacerze.

Gotowanie, przepisy, eksperymenty kulinarne to zajęcie, które mnie relaksuje i daje mi odpocząć. Moja przygoda rozpoczęła się tak naprawdę na studiach, gdzie z dala od rodzinnego domu i obiadów Mamy trzeba było z kumplami coś wykombinować, żeby „nie umrzeć” z głodu. Sami wiecie jak wygląda budżet studenta.

No i tu pojawiło się pierwsze wyzwanie. Jak sami się domyślacie pierwsze dania smakowały raczej przypalenizną lub w ogóle nie smakowały, no ale się jadło bo … się musiało.

To już zamierzchłe czasy, ale z lubię je wspominać, gdyż na kwaterze mieszkało czterech facetów, którzy w kuchni spędzali czas nie tylko na gotowaniu :-). To był świetny czas.

GOTOWANIE

Zawsze lubiłem smacznie i dobrze zjeść. Nie miałem oporów do próbowania nowych smaków w różnych miejscach na świecie. Częste podróże służbowe pozwoliły mi próbki różnych smaków w różnych częściach świata.

W ten sposób zaraziłem się gotowaniem, a moją podróż kulinarną nadal kontynuuje starając się tutaj na tym blogu od czasu do czasu coś napisać. Co wierzcie mi nie jest łatwe.

Pracując, a teraz prowadząc własne firmy wiem, że dobre i zdrowe jedzenie to dbanie o siebie i rodzinę. Ale do tego, tak mi się wydaje, trzeba dorosnąć. Chyba każdy z Was odbył podobną podróż kulinarną, a jeśli nie to zachęcam bardzo, gdyż zdrowo może być również smacznie.

Myślcie co jecie i z kim, bo to moim zdaniem ważne 🙂

Piotr.

Udostępnij